INSPIRACJE 0
INSPIRACJE

Szukasz inspiracji i chcesz dopasować kominek do stylu wnętrza. A może kominek ma stanowić centralny punkt salonu i nadawać rytm całej aranżacji. 

Na stronie znajdziesz przykładowe aranżacje przygotowane przez producentów kominków oraz nasze wybrane realizacje kominków, piecy czy biokominków w różnym stylu zrealizowane u naszych klientów. 

 

czytaj całość »
Drewno kominkowe - na co zwrócić uwagę przed zakupem? 0

Od 5 do 15 m3 – tyle drewna średnio w ciągu jednego sezonu grzewczego zużywamy w naszym kominku. Czym się kierować oprócz ceny wybierając dobre drewno kominkowe?

Dobrze dobrane drewno opałowe nie tylko ładnie pachnie w trakcie palenia, ale ma również wysoką wartość opałową. Warto o tym pamiętać, tym bardziej, że kominek często stanowi jedyne źródło ciepła w domu lub jest ważnym elementem wspomagającym ogrzewanie podłogowe lub gazowe.

czytaj całość »
Kominek z instalacją DGP – gdzie i kiedy warto go zastosować? 0

To pytanie warto zadać sobie na początku, jeszcze przed wyborem wkładu. Kominek może nie tylko ogrzewać nasz salon, ale przekazywać ciepło do reszty pomieszczeń w domu. Warto zaplanować taką instalację już na etapie projektu domu. Zobacz, jakie są korzyści i gdzie warto zastosować kominek z instalacją DGP

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl