o NAS

CIEPŁY I EKOLOGICZNY DOM

Kominek to centralny punkt wnętrza. Dodaje ciepła oraz klimatu w jesienne i zimowe wieczory. Często jest punktem wyjścia do zaprojektowania pozostałych elementów salonu. Będzie też ciekawym dodatkiem w salonie kąpielowym czy restauracji. Oferujemy kominki tradycyjne, piece kaflowe czy piece wolnostojące tzw. kozy. Dodatkowo u nas kupisz akcesoria kominkowe i zamówisz usługę kominiarską. 

PONAD 15 LAT DOŚWIADCZENIA

Z branża związani jesteśmy od ponad 18 lat. Na co dzień doradzamy naszym klientem, współpracujemy też z architektami. Aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie regularnie szkolimy się i podnosimy nasze kwalifikacje. Bardzo ważna jest dla nas ekologia, dlatego staramy się też edukować naszych klientów z poprawnego i czystego palenia w kominku. 

ZAUFANE EKIPY MONTAŻOWE

W naszej pracy stawiamy na sprawdzone i co najważniejsze własne ekipy montażowe. Nasz zespół montażystów szkoli się z nowych technologii i dba o każdy etap pracy, od poprawnego zwymiarowania po uprzątnięcie miejsca pracy.

Piec wolnostojący KAWMET P8 (7,9 kW) ECO

NIE TYLKO KOMINKI

Od kilku lat w naszej ofercie znajdziesz również rekuperację, czyli wentylację mechaniczną z odzyskiem ciepła. Dedykowany zespół dobierze odpowiednią jednostkę, a nasi montażyści zamontują ją wraz z przewodami do rozprowadzenia rekuperacji. 

JAK PRACUJEMY

Doświadczenie i profesjonalizm to fundamenty, na których zbudowaliśmy naszą firmę. Od wielu lat działamy w branży, zdobywając w tym czasie bogate doświadczenie i umiejętności, które pozwalają nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych specjalistów, którzy pasjonują się tym, co robią, i ciągle dążą do doskonalenia swoich umiejętności.

Umożliwia dopasowanie idealnych rozwiązań do Państwa oczekiwań i proponowanie projektów spełniających marzenia o idealnym wnętrzu.

Umożliwia dostosowanie projektu do architektury
oraz stylu wnętrza, idealnie dopasowanego do otoczenia i spełniającego oczekiwania domowników.

Doradztwo poparte naszym doświadczeniem pozwala na uniknięcie błędów, oszczędność czasu i pieniędzy oraz zapewnia pełne wykorzystanie potencjału projektu.

Profesjonalna realizacja inwestycji ma wpływ na bezpieczeństwo. Nasze ekipy dbają o przestrzeganie odpowiednich standardów i norm, co przekłada się na trwałość i funkcjonalność projektu przez długie lata.